Hizmetlerimiz
Yorgan Yıkama

Yorgan yıkama hizmetlerimiz ile de siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunabilmek için son sürat çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüz ve hizmet kalitemiz ile birlikte sizlere kendimizi kanıtlama amacı içerisindeyiz. Tek bir platformda değil, her platformda tek bir marka ile çalışabilmeniz için sizlere en kaliteli hizmeti sunuyor ve hatta ayağınıza getiriyoruz.

Yorgan yıkama konusundaki önemli atılımlarımız, profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile birlikte en kaliteli sonuçları doğuracak çalışmalarımızı sunmak amacı içerisindeyiz. Tek yapmamız gereken, sizlerden gelen telefonlara en hızlı şekilde cevap vermek ve ihtiyaca yönelik çalışmalarımız ile yorgan yıkama konusunda çeşitli atılımlar yapmak olacaktır.

Yorgan Yıkama Nasıl Yapılır?

Aslında bunun için çok ciddi prosedürler ya da maddi miktarlar durumu söz konusu değildir. Bizleri arıyorsunuz ve ekibimiz evinize gelerek yorganlarınızı alıyor ve yıkama merkezimize getiriyor. Yıkama merkezimizde yurtdışından özel olarak getirdiğimiz özel yıkama makineleri ile birlikte temizliğe başlıyoruz. Her ihtimale karşı tüm yorganlarınızı 2 kere üst üste yıkıyoruz ve temizliğinden emin oluyoruz. Daha sonra kurumak için özel odalarımıza alıyor ve bir gün boyunca kurutma işleminden geçiriyoruz.

Kuruturken aynı zamanda güzel kokusunu yitirmemesini sağlıyoruz. İşlerimiz bittikten sonra özel koruma poşetlerine sararak ekibimiz aracılığı ile evinize gönderiyoruz. Böylelikle kaliteyi kılınızı dahi kıpırdatmadan ayağınıza getirmiş oluyoruz.