Hizmetlerimiz
Battaniye Yıkama

Battaniyeler ilkbahar ve sonbahar aylarında vazgeçilmez bir şey haline gelmiştir. Orta dereceli havalarda kullandığımız ürünlerin başında gelmektedir. Battaniyeler bunlardan dolayı kesinlikle sağlıklı ve hijyenik olmalıdır.

Bir çok aile battaniye kullanmaktadır ama bir çok kişi kendileri yıkamaktadır. Battaniyelerin yıkanması zor olmasına rağmen, bilinçli yıkanmadığı halde sağlıksız olacaktır. Battaniye yıkama sistemi hayatımızda çok önemli rol oynamaktadır. Hijyenik ve kaliteli hizmetlerimiz ile size battaniye yıkama fırsatlarını sunuyoruz.

Evlerinizden ücretsiz servislerimiz ile battaniyeleriniz alınarak hijyenik ortamlarda yıkanıyor. Battaniyenin nasıl yıkandığı kadar, hijyenik ortamda yıkanması da önemlidir. Son sistem makinelerimiz ile kimyasal katkısı olmayan şampuanlar ile battaniyelerinizi yıkıyoruz. Kesinlikle hijyenden bir gram ödün vermeden bugünlere geldik.Yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz ve vermekten de gurur duyacağız.

Sanırım bu açıklama yıkama teknikleri, hijyenik mi? Sorusuna cevap olmuştur.

Battaniye nasıl yıkanır?

Battaniye yıkama sistemimiz şu şekilde işlemektedir; İlk olarak battaniyeleri ön temizlikolarak tozlarından arındırıyoruz. Daha sonra fırça yardımıyla, battaniyenize uygun şampuan ile battaniyeniz iyice birkaç kez fırçalanıyor. Daha sonra battaniyelerinize yumuşatıcılar ilave edilerek ilk gün ki gibi olmasını sağlıyoruz. Son olarak kurumaya bırakıyoruz. Battaniyelerin yıkanma sistemi kesinlikle çok önemlidir. Yanlış yıkanmalar sonucu tamamen hijyenik olmuyor ve ilk gün ki yumuşaklığından eser kalmıyor.